Chiar daca lucrarile la lacul de agrement din parc nu sunt inca terminate, cativa copii n-au mai avut rabdare si, profitand de vremea calda, si-au zis ca o baie mica nu strica. Joi dupa-masa, cativa puşti au sarit in apa calduta pentru a se racori. Cititorul nostru Marius a fost pe faza si a facut cateva poze in care a surprins balaceala copiilor.
Fii reporter Gherla INFO! Prinde cu aparatul foto sau camera video momente deosebite, trimite imaginile pe contact@gherlainfo.ro si imaginile tale pot deveni o stire pe Gherla INFO!


Gherla INFO – CLUJ stiri, informatii, foto, video, vremea, anunturi
