Publicat:
Actualizat:
Elevii intră azi în ultima săptămâna de şcoală, iar între 30 ianuarie şi până pe 9 februarie vor fi în vacanţă.
Semestrul al II-lea se va încheia pe 12 iunie 2009, având o săptămâna de vacanţă între 11-20 aprilie 2009.
Studenţii sunt acum în plină sesiune, iar vacanţa îi aşteaptă şi pe ei în luna februarie.
Gherla INFO – CLUJ stiri, informatii, foto, video, vremea, anunturi
